Schafy, mobilné kontajnery Malacky

Zaoberáme sa výrobou kontajnerov a kontajnerových systémov pre rôzne funkčné využitie.

Schafy, mobilné kontajnery Malacky

Schafy, predaj montovaných kontajnerových systémov Malacky

Zaoberáme sa výrobou kontajnerov a kontajnerových systémov pre rôzne funkčné využitie.

Adresa: Továrenská 3, 90101 Malacky
Telefón:0911 066 430
E-mail:schafy@schafy.sk

V roku 1990 František Šafránek st. zakladá z pôvodne rodinnej firmy spoločnosť SCHAFY s.r.o. Od tohto roku vyrástla spoločnosť na jasne vyprofilovanú firmu s cieľom vyrábať a predávať montované kontajnerové systémy. Vďaka dodržaniu firemnej filozofii sme dnes modernou, pružnou spoločnosťou schopnou dynamicky reagovať na meniace sa požiadavky svojich klientov.

Rok 2005 bol pre nás rokom plným zmien, ktoré sme však úspešne zvládli a v plnej miere sme splnili všetky hlavné úlohy. Sme si vedomí, že naše úspechy sú spoločným dielom všetkých zamestnancov firmy a neustále sa preto snažíme o zlepšovanie pracovných podmienok celého personálu

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.