Salón AFK, kadernícky salón Malacky

Nechajte nás postarať sa o Vás v príjemnom prostredí nášho kaderníctva.

Salón AFK, kadernícky salón Malacky

Salón AFK, strihanie a farbenie vlasov - kaderníctvo Malacky

Nechajte nás postarať sa o Vás v príjemnom prostredí nášho kaderníctva.

Adresa: Záhorácka 30, 90101 Malacky
Telefón:0907/713 224
E-mail:kadernictvo.mirka@gmail.com

Účes je neoddeliteľnou súčasťou Vašej osobnosti a prvý dojem býva väčšinou veľmi dôležitý. Preto sa náš profesionálne vyškolený personál stará o to, aby ste pôsobili vždy sviežo, mlado a upravene. Nechajte nás postarať sa o Vás v príjemnom prostredí nášho kaderníctva. Pomocou tých najkvalitnejších vlasových prípravkov docielime dokonalý vzhľad Vašich vlasov.

Na dĺžke záleží! No my Vám dokonale upravíme dlhé aj krátke vlasy. Budete vyzerať kúzelne! Stále sledujeme nové trendy a snažíme sa vždy vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám. Profesionálny personál je pripravený Vám vytvoriť moderný, svieži a praktický účes presne podľa Vašich predstáv.

K novému strihu zaiste patrí aj nová farba, či melír. Náš profesionálne vyškolený personál používa len tú najkvalitnejšiu vlasovú kozmetiku, ktorá vlasy nepoškodí a dodá im čo najzdravší a najprirodzenejší vzhľad. V našom kaderníctve sme pripravení vyhovieť aj náročnejším požiadavkám.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.