Park Restaurant, reštaurácia Malacky

V našej reštaurácii zostavujeme obedové menu z tradičných slovenských dobrôt, zahraničných špecialít a sezónnych delikates.

Park Restaurant, reštaurácia Malacky

Park Restaurant, reštaurácia, denné menu, pizza Malacky

V našej reštaurácii zostavujeme obedové menu z tradičných slovenských dobrôt, zahraničných špecialít a sezónnych delikates.

Adresa: Duklianskych hrdinov 902/38, 90101 Malacky
Telefón:0915 188 815
E-mail:info@fineservice.sk

Srdečne Vás pozývame do útulného prostredia Park Restaurant & Grill neďaleko centra mesta Malacky. V priebehu týždňa Vám okrem širokej ponuky jedál v jedálnom lístku ponúkame denné menu a víkendové menu. K dispozícii je aj donáška jedál a denného menu v Malackách a okolí. Nemôžeme taktiež zabudnúť na širokú ponuku vynikajúcej pizze, samozrejme taktiež s rozvozom v rámci celých Malaciek a okolia. Priestory reštaurácie sú rozdelené: hlavná (nefajčiarska) miestnosť s barom (kapacita cca 60 osôb) zimná záhrada s krbom (kapacita cca 60 osôb) letná terasa (kapacita cca 30 osôb) V blízkosti reštaurácie sa nachádza veľké parkovisko a v priestoroch je wifi pripojenie. Naše priestory sú ideálnym miesto pre stretnutie s priateľmi, posedenie pri dobrom jedle a víne alebo pive čapovanom priamo z tanku. Rovnako aj na firemné večierky, svadby, rodinné oslavy a iné spoločenské udalosti. Na objednávku Vám ugrilujeme prasiatko, upečieme hus a pripravíme množstvo iných špecialít z domácej alebo medzinárodnej kuchyne.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.