MPL-PLAST, výroba plastových okien a dverí Malacky

Našou prioritou sú kvalitné výrobky a kvalitne odvedená práca, to sa rovná spokojný zákazník.

MPL-PLAST, výroba plastových okien a dverí Malacky

MPL-PLAST, plastové okná, dvere, brány, doplnky Malacky

Našou prioritou sú kvalitné výrobky a kvalitne odvedená práca, to sa rovná spokojný zákazník.

Adresa: Malé námestie 12/A, 90101 Malacky
Telefón:0903 713 241
E-mail:obchod@mplplast.sk

Spoločnosť MPL-PLAST je mladá firma, založená v roku 2012, ale jej zakladatelia majú viac ako 15 ročnú skúsenosť s výrobou plastových okien, dverí ich distribúciou na slovenský a zahraničný trh.

Našou prioritou sú kvalitné výrobky a kvalitne odvedená práca, to sa rovná spokojný zákaznik. Pre našich odberateľov a zákazníkov ponúkame veľký sortiment produktov okien, balkónových, vchodových a posuvných dverí v rôznych farebných, štandartných alebo atypických prevedeniach.

K tomuto patria aj doplnky a to: parapetné dosky, žalúzie, sieťky proti hmyzu, rolety a okrasné dverové výplne. Záručná doba pri dodávke s montážou je 5 rokov. Počas tejto doby vykonávame aj záručný servis.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.