Motel M, ubytovanie a stravovanie Malacky

V príjemnom prostredí reštaurácie “Motel M” hostí privíta profesionálny personál s ponukou nielen tradičných slovenských špecialít, ale aj jedál z diviny.

Motel M, ubytovanie a stravovanie Malacky

Motel M, hotel, reštaurácia, externý pavilón Malacky

V príjemnom prostredí reštaurácie “Motel M” hostí privíta profesionálny personál s ponukou nielen tradičných slovenských špecialít, ale aj jedál z diviny.

Adresa: Oslobodenia 2890, 90101 Malacky
Telefón:+421-34-7724385
E-mail:motelm@motelm.sk

Náš Motel je situovaný v lesoch iba 2 km od centra Malaciek. Dostanete sa k nám z diaľnice D2 v smere do Bratislavy /38. km/ s parkovaním pri diaľnici alebo na súkromných pozemkoch v smere do mesta.

I keď je náš Motel vzdialený iba 38 km od hlavného mesta Bratislavy vďaka svojej výbornej polohe poskytuje plné výhody vidieku pre akéhokoľvek cestovateľa bez ohľadu na to, či krajinou iba prechádza, spoznáva ju, alebo chce len na pár dní uniknúť stresu veľkého mesta.

Pre rodiny s deťmi uvádzame jedinečnú ZOO s niekoľkými domácimi i divokými zvieratami, ktoré môžu vaše deti objavovať a spoznávať. Ponúkame i priestor na rôzne aktivity a športovanie pre deti.

Naša poľovnícka reštaurácia ponúka širokú škálu jedál od kontinentálnych raňajok až po jedlá z diviny. Veľmi radi organizujeme i rôzne spoločenské podujatia.

Externý pavilón a niekoľko miest na grilovanie sú ideálnymi miestami na piknik, svadby, narodeninové oslavy, klubové stretnutia a športové podujatia s vždy čerstvým a chutným cateringom našej kuchyne Ala Carte Menu alebo štýlom bufetu podľa vašich potrieb.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.