Marek Friala, taxislužba Malacky

DRINK TAXI - bezpečne odvezieme Vás aj Vaše auto domov.

Marek Friala, taxislužba Malacky

Marek Friala, bezpečná taxislužba Malacky

DRINK TAXI - bezpečne odvezieme Vás aj Vaše auto domov.

Adresa: Záhorácka 1899/11a, 90101 Malacky
Telefón:+421 903 266 227
E-mail:taximalacky@gmail.com

Cestu na večierok, oslavu či inú akciu absolvujete autom, no cesta späť by už bola rizikom.

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, maximálne spoľahlivo a diskrétne. Doprava je účtovaná tarifou približne 1 euro za 1 km. Pri dlhších trasách a stálych klientoch je možné dohodnúť sa na cene. Platby za naše taxi služby prijímame kreditnými kartami, ako aj faktúrou.

Prepravujeme zákazníkov predovšetkým v Malackách a okolí, avšak vieme poskytnúť aj odvoz do krajín Európskej únie. Okrem osobnej prepravy ponúkame aj dopravné a kuriérske služby, ktoré nie je potrebné objednávať v predstihu.

Pre našich klientov máme k dispozícii taxíky s komfortným vybavením značiek Opel, Škoda, Renault, ako aj autá umožňujúce prepravu viacerých osôb s kapacitou 5 až 7 miest.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.