Hotel Spark, ubytovanie Malacky

Wellness Hotel Spark ponúka svojim hosťom nadštandardné služby na vysokej úrovni štvorhviezdičkového hotela

Hotel Spark, ubytovanie Malacky

Hotel Spark, ubytovanie a wellness Malacky

Wellness Hotel Spark ponúka svojim hosťom nadštandardné služby na vysokej úrovni štvorhviezdičkového hotela

Adresa: Plavecký Štvrtok č 901, 90101 Malacky
Telefón:+421 34 7746203
E-mail:recepcia@hotelspark.sk

Wellness Hotel Spark **** je štýlový hotel nachádzajúci sa v rekreačnej oblasti Vampíl, ktorý ponúka svojim hosťom nadštandardné služby na vysokej úrovni štvorhviezdičkového hotela. Interiér hotela je architektonicky zladený v prírodných farbách, kde základ tvorí drevo, kameň a kov.

Poďte si oddýchnuť do oázy pokoja, do „Sparku,“ ako ho nazývajú domáci, kde obklopení prírodou doprajete oddych telu aj duši. Aj keď iba na skok od ruchu hlavného mesta Bratislavy, jazero v areáli hotela, ako aj úžasná zeleň, ktorá hotel obklopuje, Vám dajú pocit, že ste niekde ďaleko v lese, uprostred prírody, kde líšky dávajú dobrú noc.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.