Café Florian, kaviareň Malacky

Café Florian je moderná kaviareň , ktorá sa nachádza priamo v centre mesta Malacky.

Café Florian, kaviareň Malacky

Café Florian: kaviareň - stretávky, výstavy, tvorivé dielne, zaujímavé prednášky, tématické večery Malacky

Café Florian je moderná kaviareň , ktorá sa nachádza priamo v centre mesta Malacky.

Adresa: Pivovarská 1268, Gajary 90061, 90101 Malacky
Telefón:0907289470
E-mail:cafeflorianma@gmail.com

Café Florian je moderná kaviareň , ktorá sa nachádza priamo v centre mesta Malacky. Názov kaviarne ako i celej budovy je podľa sochy svätého Floriana , ktorá stojí pred budovou. Design Café Florian je inšpirovaný moderným štýlom svetových kaviarní , či už štýlom akým je zariadená , ale aj širokým výberom sortimentu. Hnedo - biely interiér a tlmené osvetlenie navodzuje jedinečnú atmosféru útulnosti a pohody.

Filozofia Café Florian sa opiera o perfektný servis , skvelé víno , prvotriednu kávu a výborné dezerty vlastnej výroby - to všetko v spojení s nezabudnuteľnou atmosférou . Pripravujeme originálne pokrmy a nápoje vyrobené z vysoko kvalitných a čerstvých surovín.

V našej kaviarni sa konajú aj kultúrne akcie - stretávky, výstavy, tvorivé dielne, zaujímavé prednášky, tématické večery a pod.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.