Bufet u Piškov, výroba studených mís, občerstvenia Malacky

Studená kuchyňa je ideálnym riešením pri organizácii Vašej rodinnej oslavy či firemnej akcie - pre tieto príležitosti Vám Bufet u Piškov z Malaciek zabezpečí kompletné občerstvenie.

Bufet u Piškov, výroba studených mís, občerstvenia Malacky

Bufet u Piškov, studená kuchyňa, výroba občerstvenia Malacky

Studená kuchyňa je ideálnym riešením pri organizácii Vašej rodinnej oslavy či firemnej akcie - pre tieto príležitosti Vám Bufet u Piškov z Malaciek zabezpečí kompletné občerstvenie.

Adresa: Radlinského 1151, 90101 Malacky
Telefón:0905 564 410
E-mail:horrika@gmail.com

Plánujete príjemné posedenie pre svojich blízkych a priateľov alebo kolegov? Hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá by Vám zabezpečila kvalitné občerstvenie? Nemáte priestory na to, aby ste podávali teplé jedlá? V tom prípade Vám radi pomôžeme a ponúkneme naše profesionálne služby.

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou občerstvenia a zároveň i jeho predajom a dodávkou. V oblasti studenej kuchyne a služieb s ňou spojených pôsobíme na slovenskom trhu už 19 rokov, vďaka čomu sa dnes môžeme pochváliť množstvom úspešne zvládnutých akcií a spokojnými zákazníkmi. So sídlom v Malackách sa sústredíme na poskytovanie služieb predovšetkým v ich okolí - v celom Bratislavskom kraji.

Čo ponúkame?

Našim zákazníkom ponúkame ústretový a individuálny prístup a služby na vysokej kvalitatívnej a profesionálnej úrovni. Dbáme na to, aby sme im vždy splnili ich požiadavky a potreby za ceny prijateľné pre každého.
Primárne sa sústredíme na kvalitu - občerstvenie sa vyrába výlučne z čerstvých a kvalitných surovín.
I preto odoberáme mäsiarske výrobky od spoľahlivého a kvalitného dodávateľa, s ktorým máme dlhoročné a tie najlepšie skúsenosti.

Naše služby sú určené pre všetkých - ako pre rodiny, ktoré plánujú malé posedenia a oslavy, tak pre firmy a spoločnosti, ktoré sa chcú stretnúť so svojimi zamestnancami a kolegami. Vieme rýchlo a pružne reagovať a prispôsobiť sa požiadavkám našich zákazníkov.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.